Prosze czekać...

  • slider LAYER NR. 1
    Time for Dance 2021
Najwyższa jakość na rynku tanecznym

Światowy poziom & najlepsze wsparcie

Pineapple Media pozostaje liderem na rynku tanecznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zespołowi stworzonego z tancerzy oraz specjalistów doskonale znamy potrzeby przyjaciół z parkietu oraz ich bliskich. Usługi świadczone przez Pineapple Media pozostają na najwyższym, światowym poziomie. W ciągu roku obsługujemy wiele wydarzeń rang międzynarodowych, dzięki czemu znamy oraz jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Do zobaczenia na parkiecie!


Grzegorz Bandura   -   Ceo/Founder Pineapple Media


disco

Jakość Full HD

Transmisja przeprowadzana jest w jakości Full HD 1080p

Dostęp do 2 parkietów

Jeden interfejs dwa parkiety. Prosty w obsłudze odtwarzacz

Na każdym urządzeniu

Pełne wsparcie techniczne dla urządzeń mobilnych z systemem IOS i Android

Wsparcie 24/7

Pełne wsparcie techniczne w czasie trwania transmisji

Automatyczny dostęp

Automatyczne udzielenie dostępu po dokonaniu płatności

Szybka płatność

Sposób płatności dostosowany do potrzeb klienta przy pomocy PRZELEWY24

Masz pytania? napisz do nas!

KONTAKT

Cennik

Logo pineapplemedia

Po utworzeniu konta prosimy potwierdzić maila aktywacyjnego.

Często zadawane pytania

Logo pineapplemedia

Wykupując dostęp na jeden dzień użytkownik dostaje dostęp do obydwu sal w ciągu jednego dnia.

Jak najbardziej. Każdy użytkownik posiada unikalne konto, na którym zapisywany jest dostęp do konkretnego dnia. Dostęp przyznawany jest automatycznie.

Transmisja na żywo prowadzona jest w jakości Full HD - 1080p.

Płatność za Livestream może być dokonana przez stronę internetową www.stream.pineapplemedia.pl. Dzięki podłączeniu do Przelewy24 zapewniamy możliwość zapłaty poprzez szybki przelew internetowy, Blik, PayPal czy podłączenie karty kredytowej. Ponadto, istnieje możliwość zakupu dostępu do relacji na żywo na stanowisku sprzedażowym, zgłaszając taką chęć obsłudze.

Oczywiście. W razie problemów technicznych istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie, adres e-mail oraz poprzez kontakt telefoniczny.

Po dokonaniu płatności zostaje automatycznie przyznany dostęp do transmisji na żywo do przypisanego konta użytkownika. W przypadku zakupu na stanowisku sprzedażowym po podaniu adresu e-mail zostanie przyznany dostęp oraz wysłany na maila.

Aby uruchomić transmisje należy kliknąć w ikonę #Parkiet1 lub #Parkiet2. Następnie proszę kliknąć #PLAY oraz rozszerzyć ekran. Sterowanie poprzez klikanie na obraz jest możliwe.

Tak. Transmisja jest przystosowana technicznie aby oglądać ją na wszystkich urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android.

Transmisja na żywo realizowana jest kompleksowo przez firmę Pineapple Grzegorz Bandura pod marką Pineapple Media. Jest to oficjalna transmisja organizatora.

Pineapple Media to marka specjalizująca się w kompleksowej obsłudze imprez tanecznych. Wśród usług oferowanych przez Pineapple Media są: Zdjęcia w formie cyfrowej oraz wydrukowanej, nagrania występów tanecznych, realizacje transmisji na żywo w systemie Pay-per-view. Marka Pineapple Media jest liderem w obsłudze imprez tanecznych.

Polecanymi przeglądarkami są Google Chrome oraz Firefox. Przeglądarka Safari nie jest wspierana.

Zazwyczaj powodem wyrzucania z live streama jest brak potwierdzenia maila aktywacyjnego. Prosimy aby sprawdzić pocztę oraz potwierdzić maila.